Filozofická fakuta UP
facebook
instagram
twitter
linkedin
 

Milé absolventky, milí absolventi,

letos si Univerzita Palackého připomíná 450 let od svého založení. Toto významné výročí si můžeme připomenout nejen na webových stránkách 450.upol.cz, které se tomuto jubileu věnují, ale především na mnoha akcích, na kterých si budeme toto výročí připomínat a na které jste srdečně zváni. Z těch nejbližších nemůžeme zapomenout zmínit 58. ročník mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů AFO Olomouc 2023, který se uskuteční od 25. do 30. dubna. Jeho nabitý program Vám nabídne nejen filmy, ale i přednášky, workshopy a hudební scénu. Rozhodně si také nenechte ujít Olomoucký majáles UP, letos naplánovaný na 2. a 3. května. Na tomto svátku studentů uvidíme rádi i Vás. Můžete se těšit nejen na koncerty a dobré občerstvení, ale i na bohatý doprovodný program.

 

Rádi bychom Vás také informovali o soutěži Podnikavá hlava, jejímž cílem je podpořit začínající i zkušené podnikatele. Jestliže máte zajímavý podnikatelský záměr, určitě se podívejte na web soutěže. Na vítěze čekají zajímavé výhry a uzávěrka příspěvků je již 10. května.

 

Dále také rozšiřujeme nabídku absolventských benefitů. Nově jsme pro Vás přichystali zvýhodněnou nabídku na představení Moravského divadla Olomouc. Vhod Vám může přijít i sleva na ubytování na kolejích, vzdělávací kurzy v rámci univerzity nebo bohatá nabídka našich externích partnerů, kterou naleznete na absolventských stránkách v sekci benefity.

 

Nezapomeňte si také přečíst další číslo univerzitního magazínu Žurnál, který rozhodně stojí za Vaši pozornost. Jeho online verzi naleznete na tomto odkaze. Zmínku si zaslouží i Uni t(r)ips, průvodce po zajímavostech Univerzity Palackého, díky kterému můžete prozkoumat svou alma mater trochu z jiné perspektivy.  

 

Jako obvykle Vám níže zasíláme výběr z aktualit z jednotlivých fakult. 

 

Zprávy z fakult

 
 

Pracujte na své alma mater

 
 
facebook
instagram
twitter
linkedin

© 2023 Univerzita Palackého v Olomouci.

Tento e-mail jste obdrželi na základě platného členství v Klubu absolventů Univerzity Palackého. 
S jakýmikoliv dotazy či žádostmi se můžete obrátit na adresu absolvent@upol.cz
.