Pokud se Vám tato zpráva nezobrazuje správně, otevřete si ji na webu.

Milé absolventky, milí absolventi Univerzity Palackého,

rádi bychom vás v tomto adventním čase pozdravili a popřáli vám také krásné, poklidné a ve zdraví prožité Vánoce.

Abyste si je ještě lépe užili, dovolujeme si vám připomenout výhody, které program Absolvent přináší. Benefity, nabízené univerzitou i externími partnery, udělají radost nejen vám, ale také vašim blízkým. Ve spolupráci se společností Philips jsme pro vás připravili speciální slevu 25 % na produkty z kategorie osobní péče, domácnost a péče o matku a dítě. Svou drahou polovičku nebo rodinu můžete pod stromečkem potěšit například holicím strojkem nebo kávovarem. Pro získání slevy pište na absolvent@upol.cz a my vám zašleme kód voucheru, který uplatníte na e-shopu philips.cz.

Pro zpestření předvánoční nálady vám také posíláme několik videí a fotografií, s nimiž si připomenete nedávné absolventské akce, případně se můžete podívat na ty, kterých jste se nemohli zúčastnit. První připravenou vzpomínkou je aftermovie z přednášky MUDr. Stanislava Popely z cyklu UPsolvent. Za dlouhých večerů si pak můžete pustit celou přednášku, věnovanou především urgentní medicíně.

Dalším zajímavým hostem na půdě UP v nedávné době byl prof. Pavel Jungwirth. Jeho přednášku, tentokrát z oboru chemie a fyziky, kterou pronesl na téma Voda, samá voda: Mýty a skutečnost, můžete také zhlédnout ze záznamu.

Dalším vánočním překvapením od nás je, že už v těchto dnech zahajujeme přípravy dalšího velkého Absolventského setkání! To se uskuteční u příležitosti výročí 450 let od založení Univerzity Palackého v Olomouci a proběhne na podzim roku 2023. Atmosféru prvního velkého dvoudenního absolventského setkání v roce 2016 si můžete připomenout v krátkém videu.

S některými z vás jsme se setkali také letos v říjnu na Absolventském dni, který se uskutečnil u příležitosti oslav narozenin významného absolventa, světoznámého fotografa Jindřicha Štreita. Fotografie ze setkání naleznete v této fotogalerii.

Milí absolventi, dovolte nám, abychom vám ještě jednou poděkovali za váš zájem – jsme rádi, že jste s námi. Z děkovných emailů od vás již brzy vytvoříme otevřenou nástěnku. Těší nás, že zájem o Kartu absolventa neopadá, že si mezi sebou vzájemně předáváte kontakty a že – nejen jako čerství absolventi – máte zájem o členství v Klubu absolventů. Budeme rádi, když o nás také řeknete svým rodičům a dalším příbuzným, kteří se pak za svými spolužáky přijedou podívat třeba na stříbrnou či zlatou promoci.

Ještě jednou vám přejeme příjemné svátky a především hodně zdraví.

Za celý tým programu Absolvent

Eva Blažková

Univerzita Palackého v Olomouci
Křížkovského 8
779 00 Olomouc
www.upol.cz

Tuto zprávu jste obdrželi na základě Vašeho platného členství v Klubu absolventů Univerzity Palackého

V případě dotazů či žádostí pište na absolvent@upol.cz

©2021 Univerzita Palackého v Olomouci