E-mail se nezobrazuje správně? Otevřete si ho na webu.

Filozofická fakuta UP
facebook
instagram
twitter
linkedin
 

Milé absolventky, milí absolventi,

se začátkem adventního času se Vám ozýváme s aktualitami o dění na univerzitě.

 

Akademický rok jsme úspěšně odstartovali nejen výukou, ale i několika povedenými akcemi. Podívejte se na videa a připomeňte si společně s námi báječnou atmosféru letošní Noci vědců a MEET UP 22. Ke zhlédnutí je také výroční přednáška k poctě J. L. Fischera, kterou na začátku listopadu pronesla Dana Drábová, uznávaná česká jaderná inženýrka a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Přednáška na téma Jaderná energie ve službách člověka je dostupná zde

 

O dění na univerzitě pravidelně a podrobně informuje Žurnál on-line. Elektronickou verzi posledního čísla tištěného Žurnálu najdete na tomto odkaze.

 

Absolventy, kteří ukončili své studium v akademických letech 2016–2021, bychom také rádi upozornili na chystané celoevropské šetření Eurograduate 2022. Výzva k vyplnění dotazníku Vám bude v následujících dnech zaslána na Váš email. Budeme rádi, když nám dotazník vyplníte. Výsledky šetření budou důležité pro zlepšení vysokoškolského vzdělávání v České republice. Dotazníky jsou navíc slosovatelné a někteří z Vás tak získají drobné ceny. 

 

Dovolujeme si Vám připomenout, že coby absolventi Univerzity Palackého můžete čerpat celou řadu benefitů, z nichž nyní vybíráme například zvýhodněné vstupné na kurzy Právnické fakulty, do Pevnosti poznání nebo můžete výhodně nakoupit v univerzitním obchodě a informačním centru UPoint. Aktuální přehled benefitů najdete na našich stránkách.

 

V neposlední řadě Vám níže zasíláme výběr z aktualit na jednotlivých fakultách. 

 

Zprávy z fakult

 
 

Pracujte na své alma mater

 
 
facebook
instagram
twitter
linkedin

© 2022 Univerzita Palackého v Olomouci.

Tento e-mail jste obdrželi na základě platného členství v Klubu absolventů Univerzity Palackého. 
S jakýmikoliv dotazy či žádostmi se můžete obrátit na adresu absolvent@upol.cz
.